Cykl: Portrety Uczestników

W „Angobie” każdy uczestnik staje się Artystą Ceramikiem. Każdy jest inny – różni ich wiek, doświadczenie, wykształcenie, wykonywany zawód czy hobby. Łączy – ceramiczna pasja.
Dziś w Portretach Uczestników:
Ania
Z wykształcenia jestem biologiem roślin i pracuję jako nauczyciel akademicki.
Jak trafiłam do Angoby?
Od zawsze lubiłam wykonywać różne prace ręczne. Gdy moja córka była mała robiłam jej drobne zabawki, w pracy wykorzystywałam moje umiejętności rysunku. W obecnym okresie życia zaczęłam odczuwać brak jakiegoś hobby, zwłaszcza, że mam teraz więcej wolnego czasu. W związku z tym trzy lata temu podczas dni otwartych w Ośrodku Kultury Ochoty postanowiłam obejrzeć sobie pracownie artystyczne. Gdy odwiedziłam pracownię AngobA uśmiechnięta instruktorka (Joanna Nodzykowska) niemal siłą posadziła mnie i namówiła do próby moich sił z gliną. Spróbowałam i ani się obejrzałam, gdy w miłej atmosferze ogólnych rozmów, bo było tam również kilkoro stałych bywalców, minął czas. No i tak zostałam do dzisiaj.
Anna Rudzińska-Langwald


Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Cykl: Portrety Uczestników

  1. Małgosia Rojek pisze:

    A ja Aniu pamiętam ten dzień kiedy przyszłaś. To był początek września – dzień otwarty OKO i u nas było mało osób. Chciałaś tylko się poprzyglądać, a Asia namówiła Cię do lepienia, na szczęście. Twoje prace zawsze mnie zaskakują i zachwycają. Małgosia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s